DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 03.10.2022 13:25:50 

Psi ze záchytné stanice Vyškov

!!! Novinky !!!

!!! Novinky !!!

 

Již tradičně i letos zahajujeme vánoční sbírku pro pejsky.

 

 

 

Vánoční sbírka pro rok 2019

 

 

Nový rok nám začíná s krásnou zprávou. Byli jsme opět vybrání CLICK AND FEED, který opět nasype mističky pejskům bez domova. Děkujeme. 

Video na facebooku :-)

Aktuální stavy psů jsou nejdříve aktualizovány na facebooku. Hledejte nás na Záchytná stanice Vyškov. Děkujeme

Dne 21. června jsme dostali úžasný dar od CLICK AND FEED. Velice děkujeme!

Děkujeme Všem, kteří pejskům přispěli :-)

 

 

31.10.2014 Zdvořile prosíme všechny, kdo nám občas přispějí granulky pro pejsky, aby místo velkého pytle levných granulí koupili raději menší balení, ale kvalitní. Bohužel pejcsi levné granule nežerou, a pokud ano, tak je velice špatně tráví. Děkujeme za pochopení.

Příklad vhodných granulí (minimálně premiová řada): Natural a Delicious, Brit, Eukanuba, Hills, Acana, K-9,... 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám přispěli do sbírky pro opuštěné pejsky. Velmi si Vážíme Vaší pomoci a ještě jednou Vám  za vše moc děkujeme.  

Foto ze slavnostníno předání sbírky ze dne 20.12.2013

 

Děkujeme všem, kteří nás postupně zásobí vyřazenými dekami a dalším materiálem. Již je začínáme hojně využívat :-) Zima se blíží a tak se snažíme pejskům zajistit v jejich boudičkách teploučko.

 

Od 10.10.2012 ve spolupráci s DDM Vyškov vznikl zájmový útvar Přátelé 4 tlapek, který bude naši záchytnou stanici navštěvovat každou středu od 14:30 - 16:00 a pod vedením lektora Naděždy Vybíralové a garanta Ing. Malcherové bude venčit prověřené a naočkované pejsky.

 

Děkujeme manželům Dvořákovým z Prahy za dar pro pejsky ve formě pamlsků, dále nepotřebných dek a koberečků a také léků pro kavalírku Andělku.

Děkujeme paní Aleně Sedláčkové z Vyškova za dar v podobě velmi kvalitních granulí pro pejsky.

Opět patří velké poděkování paní Evě Žváčkové z Prostějova za dar pejskům v podobě nejrůznějších výborných pamlsků. Ještě dnes budou pejskům dobrůtky předány.

  

Jsme na facebooku - Záchytná stanice Vyškov 

Velmi děkujeme paní Evě Žváčkové z Prostějova za dar pejskům v podobě nejrůznějších výborných pamlsků. Už si na nich pochutnávají a jde vidět, že jim velmi chutná :-)

 

Velké poděkování patří také rodně Doležalově z Lulče za hodnotný dar v podobě velmi kvalitních granulí pro pejsky. Děkujeme.

 

Máte -li soucit s odloženými pejsky a finanční možnosti, můžete nám přispět na stanici formou darování krmiva pro psy (granule a konzervy).

Pokud máte doma staré deky na vyhození, vzpomeňte si, prosím, na pejsky a místo vyhození dek do popelnic je věnujte pejskům na zahřátí do kotců. Rádi přijeme i nevyužitá vodítka a obojky.